Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Профорієнтаційний захід для випускників Сахновщини

Профорієнтаційний захід для випускників шкіл

     4 грудня завідувач кафедри ІЕТП проф. М.М. Кунденко, завідувач кафедри АКІТ проф. С.О.Тимчук та завідувач лабораторії БЦІ В.А. Кунденко,  спільно із співробітниками Приймальної комісії університету доцентами С.М. Скофенком, Л.М. Калібердою та О.С. Зотовою, а також Д. Ольховським  провели профорієнтаційний захід та семінар для випускників шкіл територіальної громади Сахновщини. В організації та проведенні цієї зустрічі    посприяв  Сахновщинський селишний голова В.В.Сидоренко,  секретар селищної ради Г.П. Кунденко та начальник відділу освіти Сахновщинської  райдержадміністрації Г.М. Мостова.

     Школярі та їх батьки  зацікавились доповіддю  проф. М.М. Кунденка про переваги навчання в ХНТУСГ імені Петра Василенка, а також про нові спеціальності нашого університету, про можливість проходження практик та стажувань за кордоном. Велике зацікавлення також викликала  інформацію відповідального секретаря Приймальної комісії доцента С.М. Скофенка про особливості вступної кампанії 2020 року.

    Учні випускних класів взяли участь у першому турі олімпіади з фізики та математики, яку провели доцент кафедри математики О.С. Зотова та доцент кафедри фізики Л.М. Каліберда.

Профорієнтаційний захід для випускників СахновщиниПрофорієнтаційний захід для випускників Сахновщини