Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018

Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018

   Я, Ворвуль Юлія, студентка 3-го курсу ННІ ЕКТ проходила практику у Німеччині  з 20 серпня по 17 листопада 2018 року. Проживала я у чудовій родині Münch. Мій шеф з родиною мають дві ферми, на яких є близько 500 корів та телят.

   В мої обов’язки входили робота на фермі та в домі. Працювала я вранці та увечері з коровами та телятами, а вдень допомагала моїй шефині по господарству. Догляд за телятами повністю був на моїй відповідальності.  Моїм сусідом був практикант із Польщі, який іноді мені допомагав з тяжкою роботою на фермі.

Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018

    За час перебування у Німеччині я значно покращила німецьку мову та відвідала багато цікавих місць. Самим яскравим святом був відомий Oktoberfest, на якому я відпочила від роботи і мала змогу поспілкуватися з людьми з різних країн, таких як Австралія та Польща.

Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018

  Разом з шефом та його дружиною я відвідувала ресторан, басейн, боулінг та багато чудових місць. Також я мала змогу відвідати замок Нойшванштайн, де мене просто зачаровували краєвиди.

Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018Практика Ворвуль Юлії у Німеччині 2018

   Проживаючи з родиною я була її частиною. Шеф та шефиня приймали мене за рідну доньку, допомагали мені та намагалися якомога більше показати чудову Німеччину.

Я вдячна університету за цю практику і мій особистий досвід!