Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

  З 16 по 17 травня 2019 р. на базі Львівського Національного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки для бакалаврів та магістрів, в якій студентка ННІ ЕКТ здобула перемогу.

До складу нашої команди входили студенти: магістри Коломієць Владислав і Старченко Михайло та бакалаври Шумєєва Анастасія, Мохонько Анна, Плотнікова Яна. Очолював команду ННІ ЕКТ завідувач кафедри ЕЕМ д.т.н., проф. Мірошник О. О.

В олімпіаді брали участь команди з 10 ЗВО аграрного профілю, більше 50 учасників із всієї України: Києва, Запоріжжя, Бережан, Ніжина, Житомира, Вінниці, Миколаєва та ін.

Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

Завдання ІІ етапу олімпіади складались із двох випробувань: розв’язання задач та проходження тестів (100 питань).

Шумєєва Анастасія зайняла І місце серед бакалаврів та була нагороджена дипломом І ступеня, а команда ННІ ЕКТ показала високі результати і посіла ІІІ командне місце.

Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!Перемога на Всеукраїнській студентській олімпіаді!

  Вітаємо команду ННІ ЕКТ з перемогою і бажаємо нових здобутків та подальших успіхів!

Завдяки гарній організації олімпіади приймаючою стороною, учасники мали можливість познайомитись із історичною частиною міста Львова, відвідати вишукані кав’ярні та пам’ятки архітектури.