Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Досягнення

Грамотою нагороджується колектив кафедри Деревооброблювальних технологій та системотехніки лісового комплексу за ІІІ місце у рейтингу університету в 2019р.

Суска А.А. Грамота за високий рівень підготовки студентів Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт за напрямом «Лісове господарство»

Суска А.А. За активну участь в організації проведення ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу», «Деревообробні та меблеві технології»

Шевченко С.А. Подяка за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської студентської олімпіади «Деревообробні та меблеві технології»

Градиський Ю.О. Подяка за високий рівень підготовки команди до Всеукраїнської студентської олімпіади «Обладнання лісового комплексу»

Гладун Г.Б. Подяка за активну участь у роботі журі Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу», «Деревообробні та меблеві технології»

Соколенко У.М. Подяка За активну участь у проведенні  ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу», «Деревообробні та меблеві технології»

Дяченко В.Ю. Подяка за активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу» «Деревообробні та меблеві технології»

Кашина В.М. Подяка за активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу» «Деревообробні та меблеві технології»

Кашина В.М. (у минулому Заєць В.М.) – диплом першого ступеня кращий куратор року 2018 ХНТУСГ

Заславська Н.В. Подяка за активну участь у проведенні ІІ етапу Всеукраїнських студентських олімпіад «Обладнання лісового комплексу» «Деревообробні та меблеві технології»

Шевченко Сергій Анатолійович Нагороджений Почесною грамотою Міністерства освіти і науки України за плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та значний внесок у підготовку і проведення Всеукраїнської студентської олімпіади 2007-2008 навчального року.