Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)

Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)

     19 жовтня 2018 року викладачі кафедри АКІТ доцент Бовчалюк С.Я та доцент Піскарьов О.М. відвідали комплексний тренінг/семінар  який проводився ТОВ «РАУТ-автоматик» (http://www.raut-automatic.kiev.ua) м. Київ.

Комплексний тренінг/семінар «Спеціалізовані рішення з автоматизації інженерних систем» проводився за темою: «Контролерна платформа MaxyCon Flexy-S2. Нові можливості середовища розробки RAUT-Qubix» Були присутні технічні керівники, проектанти, інженери та програмісти служб КВП і АСУТП підприємств, а також представники навчальних закладів.

Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)

Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)Співробітництво з ТОВ «РАУТ-автоматик» (м. Київ)

    Були розглянуті можливості нової контролерної платформи MaxyCon Flexy-S2 та додаткова функціональність середовища розробки RAUT-Qubix як для цієї платформи, так і для інших вільно програмованих контролерів. Продемонстровані рішення з використання контролерної платформи MaxyCon Flexy-S2 РАУТ для реалізації типової функціональності малої і середньої локальної автоматизації. Окрім того, були проведені перемовини щодо підписання договору про співпрацю між ТОВ «РАУТ-автоматик» та ХНТУСГ ім. П. Василенка, а також обговорені та отримані «Рекомендації з використання програмно-технічних продуктів ТОВ «РАУТ-автоматік» в навчальних закладах України».