Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

ІТ БЕЗ МЕЖ ТА КОРДОНІВ – зустріч з фахівцями DataArt

Уже з першого курсу навчання студенти ХНТУСГ отримують професійну орієнтацію, яка спрямовує їх на розвиток тих чи інших компетентностей і пошук свого місця на ринку праці. Велику допомогу в цьому надає Інститут післядипломної освіти, який тісно співпрацює з директорами ННІ і факультету ТСЛ, а також з підприємствами і кампаніями реального сектора.  Наприклад, нещодавно, за підтримки директора ІПО д.т.н., доцента А. К. Автухова, в.о. директора ННІ ЕКТ к.т.н., доцента В.І. Жили та завідувача кафедри автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій, д.т.н., доцента С.О. Тимчука студенти першого курсу ННІ ЕКТ, що навчаються за спеціальностями 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 123 Комп’ютерна інженерія отримали можливість зустрітися з провідними фахівцями компанії DataArt.

Міжнародна компанія DataArt є провідним розробником програмного забезпечення для підприємств різних галузей господарювання як в Україні, так і за її межами. Компанія має понад 20 років досвіду роботи на ринку ІТ, сильні команди інженерів, глибокі знання в різних галузях бізнесу і готовність вкладати сили в професійний розвиток і освіту.

Провідний фахівець компанії Ольга Бублій (Delivery Manager ) надала детальну інформацію щодо особливостей ринку ІТ-технологій, шляхів отримання першого робочого місця випускниками вищих навчальних закладів, корпоративних кар’єрних можливостей для студентів, що навчаються за спеціальностями 151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології та 123 Комп’ютерна інженерія. Зокрема, під час свого виступу Ольга Бублій наголосила  на тому, що випускники українських університетів можуть вільно конкурувати за місце на ринку праці і отримувати робочі місця за своїми професійними компетентностями, а отже — знаннями, вміннями, навичками.

Ця зустріч була дуже цікавою і корисною як для студентів, так і  викладачів. Після зустрічі завідувач кафедри автоматизації та комп’ютерно–інтегрованих технологій С.А. Тимчук, директора ІПО А.К. Автухова та О.А. Бублій обговорили  і намітили плани подальшої співпраці ХНТУСГ з компанією DataArt. Переконані, що така співпраця матиме плідний результат.

 О.В. Дуброва,

методист Інституту післядипломної освіти  ХНТУСГ.