Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Досягнення

2018 р. – Спольнік О.І. нагороджений грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов‘язків, високі наукові досягнення та плідну науково-педагогічну діяльність.

2018 р. – Бредихін В.В. – Подяка Харківського міського голови.

2018 р. – Каліберда Л.М. нагороджена грамотою Харківського обкому профспілки працівників агропромислового комплексу за активну наукову і громадську діяльність.

2017 р. – Плугатарьов А.В. нагороджений премією Верховної Ради України за роботу «Розробка та впровадження нового обладнання, енергозберігаючих технологій виробництва і відновлення деталей» постанова, № 4860 від 07.09.2016р.

2015 р. – Каліберда Л.М. нагороджена грамотою Харківської районної державної адміністрації за сумлінну працю, високі показники ефективності праці.

2015 р. – Ольшанський В.П. нагороджений грамотою Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації за сумлінну творчу працю, плідну науково-педагогічну діяльність, вагомий внесок в організацію професійної підготовки учнівської молоді та з нагоди 85-річчя від дня заснування університету.

2015 р. – Сліпченко М.В. нагороджений грамотою ХНТУСГ за інновації в кураторській діяльності.

2015 р. – Сліпченко М.В. нагороджений грамотою ХНТУСГ за перемогу у конкурсі «Кращий куратор року – 2015».

2015 р. – Бредихін В.В. – Подяка Міністерства аграрної політики та продовольства України.

2015 р. – Скофенко С.М. нагороджений почесною грамотою Об‘єднання профспілок Харківської області  за багаторічну сумлінну працю, високу професійну майстерність, вагомий внесок у розвиток сільського господарства та з нагоди 85-річчя заснування ХНТУСГ.

2014 р. – Сліпченко М.В. нагороджений грамотою комітету у справах сім‘ї, молоді та спорту Харківської міської ради як переможець районного етапу міського конкурсу «Молода людина року 2013»(3 місце) в номінації «Наукова діяльність».

2014 р. – Сліпченко М.В. нагороджений дипломом стипендіата в галузі науки імені О.Н. Соколовського (з аграрних наук) Харківської обласної державної адміністрації.

2014 р. – Сліпченко М.В. нагороджений почесною грамотою ХНТУСГ за значний особистий внесок в розвиток і становлення, зміцнення науково-технічного потенціалу інституту, багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм та у зв‘язку з 20-річчям заснування ННІ ПХВ.

2013 р. – Спольнік О.І. нагороджений почесним знаком «За заслуги» ХНТУСГ.

2013 р. – Скофенко С.М. нагороджений почесним знаком «За заслуги» ХНТУСГ.

2013 р. – Бредихін В.В. – Грамота від Міністра аграрної політики та продовольства України.

2013 р. – Скофенко С.М. нагороджений почесною грамотою Міністерства аграрної політики та продовольства України за багаторічну плідну науково-педагогічну діяльність, професійну майстерність, вагомий особистий внесок у розвиток аграрної освіти та з нагоди Дня знань.

2010 р. – Бурлака В.В. нагороджений почесною грамотою ХНТУСГ за багаторічну сумлінну працю, активну громадську діяльність, особистий внесок у підготовку висококваліфікованих фахівців для агропромислового виробництва України та з нагоди 80-річчя заснування університету.

2010 р. – Бредихін В.В. – Лауреат Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок.

2010 р. – Бредихін В.В. – Стипендіат обласної стипендії імені О.Н. Соколовського ( з аграрних наук).

2008 р. – Півень М.В. нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

2008 р. – Бредихін В.В. – Відмінник освіти України № 85630, 18.03.2008 р.

2007 р. – Півень М.В. нагороджений почесною грамотою МОН України за плідну роботу з обдарованою студентською молоддю та значний внесок у підготовку і проведення Всеукраїнської студентською олімпіади 2006/2007 н.р.

2007 р. – Бредихін В.В. – Почесна грамота міністерства освіти і науки України.

2006 р. –  Бредихін В.В. – Номінант обласного конкурсу «Вища школа Харківщини – кращі імена».

2005 р. – Спольнік О.І. нагороджений знаком «Відмінник освіти України».

2002 р. – Спольнік О.І. нагороджений знаком «Відмінник аграрної освіти та науки» ІІІ ступеня.

2001 р. – Спольнік О.І. нагороджений почесною грамотою Міністерства аграрної політики України за багаторічну плідну працю, вагомий особистий внесок у створення належної матеріально-технічної бази, виховання студентської молоді та досягнуті успіхи у підготовці фахівців для сільськогосподарського виробництва.

1999-2001 рр. – Спольнік О.І. – дипломант конкурсів «Вища школа Харківщини – кращі імена»  в номінації «Кращий викладач фундаментальних дисциплін».