Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Практика

Студентка 35-БМІ групи Ашина Маргарита на практиці в поліклініці


Студентка 13-БМІ групи Люта Анастасія на практиці в Ізюмській районній державній лікарні ветеринарної медицини


Студент 13-БМІ групи Василенко Владислав на практиці в ветеринарній клініці


Студент 13-БМІ групи Кіріченко Едуард вивчає роботу медичного обладнання на практиці в клінічній лікарні міста Куп’янськ


Студентка 13-БМІ групи Шатило Анастасія під час практики


Ветеринарний центр My Pet

Студенти першого курсу спеціальності 163 Біомедична інженерія разом керівником практики Бородай І.І. в ветеринарному центрі My Pet.

Це одна з найпрестижніших клінік Харкова в галузі ветеринарії по наданню широкого спектру послуг. Це і терапевтичні послуги, хірургія, УЗД, рентген, травматологія та ортопедія, репродуктологія, інтенсивна терапія, а також комплекс гігієнічних процедур. Центр оснащений найновітнішим обладнанням УЗ діагностики, цифровим рентгеном та лабораторно-діагностичним обладнанням. В рамках навчальної практики у форматі екскурсії була проведена відкрита лекція. Лекцію провів головний лікар клініки, хірург, ортопед – травматолог Рязанцев Миколай Анатолійович. Студент ознайомились зі спектром послуг, які надає клініка для своїх пацієнтів, ознайомилися з принципом дії сучасного цифрового рентгенівського обладнання та його перевагами, ознайомились, і навіть спробували на собі, діагностику дослідження структури органу на мобільному УЗ апараті. Микола Анатолійович зауважив, що на сьогоднішній день в Україні бракує спеціалістів біомедичної інженерії. Нажаль на ринку праці не достатньо висококваліфікованих біомедичних інженерів для здійснення тих потреб, які виникають в процесі роботи і експлуатації біомедичного обладнання. Тому побажав успіхів у навчанні нашим студентам.


Студентки на практиці в дитячому садочку


Харківський обласний центр служби крові

З метою формування розуміння теоретичного та практичного підходу до створення та керування медичним обладнанням та медичною технікою, набуття вмінь здійснювати інженерний супровід, сервіс та інше технічне обслуговування при експлуатації лабораторно-аналітичної техніки, медичних діагностичних і терапевтичних комплексів та систем, а також отримання навички планування і організації направлення та контролювання медико-технічних та біоінженерих систем і процесів, в перший день виробничої практики студенти 13 групи ННІ ЕКТ разом зі своїм керівником практики к.т.н. Бородай І.І. відвідали Харківський обласний центр служби крові. Ознайомчу відкриту лекцію провів завідуючий відділом Верховенко Юрій Олексійович. Він розповів про весь цикл донорської процедури. В рамках лекції студенти побували на дільницях групи виготовлення компонентів нетестованої крові, дільниці групи вхідного контролю кваліфікації, паспортизації донорської крові та їх компонентів. У залі для заготовлення крові та її компонентів студенти ознайомились з сучасним устаткуванням, яке дозволяє отримувати від донора будь-яку комбінацію якісних компонентів крові швидко та з високим рівнем безпеки.