Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

День знань в Державному біотехнологічному університеті (фоторепортаж)

Сьогодні в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка  і в Державному біотехнологічному університеті пройшли урочисті заходи, присвячені Дню знань та початку нового навчального року. З цієї нагоди на майданчику перед головним корпусом університету зібралися студенти-першокурсники та їхні батьки, а також  керівники, викладачі й співробітники навчального закладу, щоб разом відзначити цей символічний день і новий етап у розвитку обох навчальних закладів.

Як відомо, наразі триває реорганізація ХНТУСГ, який вливається до Державного біотехнологічного університету. Отож, один університету завершує свою місію, а інший лише розпочинає  діяльність, яка обіцяє бути плідною і багатогранною. Про це у своїй вітальній промові говорив виконуючий обов’язки ректора Державного біотехнологічного університету Руслан Тихонченко, який привітав студентів і їхніх батьків з початком нового навчального року і побажав успіхів у навчанні.

Після цього відбулося представлення деканів  Державного біотехнологічного університету.

З вітальними словами до  учасників та гостей свята також звернулися  почесні гості: народний депутат України, Голова підкомітету з питань антикорупційної політики у сфері господарських, земельних і містобудівних правовідносин комітету Верховної Ради України з питань антикорупційної політики Андрій Одарченко, заступник Міністра освіти і науки України з питань євроінтеграції Олексій Шкуратов, директор Департаменту освіти  та науки Харківської обласної державної адміністрації Анжеліка Крутова,  голова Харківської обласної ради Тетяна Єгорова-Луценко. Вони побажали студентам та викладачам університету гідно продовжувати кращі традиції минулих поколінь, іти в ногу з часом і будувати свій університет – університет майбутнього.

Урочисті заходи супроводжувались виступами учасників художньої самодіяльності університету, групи «Курган і агрегат» та популярних діджеїв. Для студентів  також були організовані  конкурси і розваги. Крім цього, всі бажаючі мали можність сфотографуватися на згадку про урочисте дійство у фото кабінці і зробити селфі з друзями на фоні університету.

Варто зазначити, що нинішнього року лише до Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка на денну форму навчання вступило понад 900 осіб, які стали студентами-першокурсниками. Своє навчання вони продовжуватимуть вже у новому Державному біотехнологічному університеті.

В добру путь!

Відділ медіакомунікацій ХНТУСГ.