Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

Чергова перемога наших спортсменів

Нещодавно в місті  Суми проходив чемпіонат України з греко-римської боротьби серед борців до 23-х років, в якому  взяли майже 200 спортсменів із 13 областей України. Харківську область на чемпіонаті представляли  студенти нашого університету, які здобули кілька вагомих перемог. Зокрема,  Андрій Кулік   (ФТСЛ) посів I місце у ваговій категорії  72 кг, Михайло Вішневецький   (ННІ МСМ) – I місце у ваг. кат. 130 кг, Артем Рябов   (ННІ БМ) – III місце у ваг. кат. 63 кг і  Владислав Коваленко  (ННІ МСМ) – III місце у ваг. кат. 130 кг.

Вітаємо наших студентів, які стали переможцями та призерами змагань. І нагадаємо, що цей чемпіонат був відбірковим до першості світу (Норвегія) і Європи (Македонія) в цій віковій групі.  Сподіваємося, що на наступних змаганнях наші студенти принесуть Україні й  Харківщині ще більше перемог.