Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Уявіть собі торговий центр. У ньому близько 200 магазинів, в кожному з них тисячі найменувань товарів, а на першому поверсі великий магазин продуктів. Протягом дня цей торговий центр “спустошують” сотні покупців. Але за ніч товари і продукти з’являються на полицях магазинів знову — магія! Не менше! Все це чарівництво влаштовують логісти — фахівці з транспортних потоків. Це завдяки їм по всьому світові курсують поїзди, кораблі, літаки і вантажівки з зерном, картоплею, одягом, паливом та іншим. Товари доставляють в магазини, а пасажирів — до місця призначення вчасно.

Логістика — це і практичний, і науковий напрям, який вивчає методи оптимізації транспортування товарів і людей. Завдання кожного процесу транспортування, який би він довгий не був – зробити так, щоб товари або пасажири були доставлені:

в потрібний час275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

в потрібне місце

в потрібній кількості

із заявленим якістю і сервісом

при найменших витратах

Логіст продумує способи і маршрути перевезення від упаковки, навантаження на складі до передачі замовнику. Він організовує особливі умови транспортування для небезпечних або швидкопсувних вантажів. Логіст становить найвигіднішу схему транспортувань і передбачає ще кілька варіантів, якщо щось піде не за планом.

Саме цю неймовірно цікаву спеціальність вас запрошує отримати Кафедра транспортних технологій і логістики!

Кафедру було створено 1 листопада 2012 року у складі навчально-наукового інституту технічного сервісу. Засновником кафедри є доктор технічних наук, професор Войтов Віктор Анатолійович. З 1 вересня 2018 року кафедра увійшла до складу факультету технологічних систем і логістики.

У складі кафедри працює 2 доктори наук, професори, 6 кандидатів наук, доценти та 1 викладач.

Спираючись на сучасні тенденції в освіті і в галузі транспорту, на кафедрі здійснюється підготовка фахівців у межах спеціальності 275 Транспортні технології за такими спеціалізаціями:

Бакалаврат (бюджетна форма навчання):275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

Бакалаврат (контрактна  форма навчання):

  • «Організація перевезень і управління на транспорті»;
  • «Логістика, ланцюги постачань і інтелектуальні транспортні системи».

Магістратура (бюджетна та контрактна форми навчання):

275 – Транспортні технології (автомобільний транспорт)

 

Для забезпечення навчального процесу на кафедрі використовують сучасні аудиторії, які оснащені усім необхідним  обладнанням, зокрема:

три лекційні аудиторії

– три лабораторії:

  1. Лабораторія проблем логістики і мультимодальних перевезень
  2. Лабораторія проблем транспортних технологій і дорожнього руху
  3. Лабораторія проблем інтелектуальних транспортних систем і діагностики
    • два комп’ютерних класи 275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ

У рамках навчання студенти з викладачами постійно відвідують профільні виставки, як у Харкові, так і в інших містах країни, профільні підприємства, де вже працюють наші випускники, якими ми пишаємось.

Спільно з нашими викладачами студенти навчаються дистанційно на різноманітних курсах, які сприяють професійному розвитку і дозволяють йти в ногу з часом. Наприклад, курс «Supply Chain Analytics» в «Массачусетському технологічному інституті», місто Бостон (США).

Результатами професійної діяльності кафедри транспортних технологій і логістики є переможні участі студентів у різноманітних конференціях і олімпіадах за спеціальністю.

На рахунку студентів нашої спеціальності безліч перемог і участей у різноманітних спортивних, культурних, соціальних заходах. Ми беремо участь і у житті дитячого будинку, притулку тварин, центрів переливання крові. Піклуємось про навколишнє середовище.

Два рази на рік досліджуємо пам’ятки та історичні міста нашої Слобожанщини захопливими екскурсіями.

У нас дуже насичене, цікаве, захопливе життя!

Наша адреса: м. Харків, проспект Ювілейний, 65-г, 3 поверх

Е-mail: kafedrattl.2012@gmail.com

тел. 050 303 98 42 – Войтов Віктор Анатолійович

Ми чекаємо на вас!!!!

275 ТРАНСПОРТНІ ТЕХНОЛОГІЇ