Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en

16 травня наше свято – День науки в Україні

 Шановні науковці університету!

У державі і світі триває карантин. Ми всі боремося із коронавірусом. В цій боротьбі ми перемагаємо і скоро переможемо, адже справжній науковець, це той, хто завжди ближче до істини. Однак, визнаю: це суттєво заважає і працювати, і святкувати. Водночас, будь-яку ситуацію і всякий ресурс можна використати собі на користь. Наприклад горобці, приносять у своє гніздо наші недопалки, щоб захиститися від кліщів і тим забруднення навколишнього середовища обертають собі на користь. А ми з вами Homo sapiens (Людина розумна) отже і Бог велів нам саме зараз навчитися ефективно працювати у віддаленому режимі, освоїти Інтернет-технології спілкування, які до сьогодні нам здавалися непотрібними і незрозумілими.

У квартирному спокої можна сконцентруватись на оформленні статей та побудові планів, обдумати ідеї. Ситуація, в яку ми потрапили не настільки складна, на скільки нова, і ми її можемо використати собі на користь. Наш університет плідно спрацював у поточному році, більшість показників зросли, а, отже, немає сумніву, що ми не опустимо планку і зараз.

Шановні науковці університету, всі небайдужі до пошуку істини і всі інші «не от мира сего». Я щиро вітаю Вас зі святом «День науки в Україні», бажаю здоров’я, терпіння і креативності в подоланні негараздів карантинного життя. Бажаю плідної праці і щоб Ваші наукові результати найшвидшим часом знайшли своє застосування на користь людства.

 

Віктор МЕЛЬНИК,

проректор  з наукової робити ХНТУСГ