Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en
Гуртожиток № 3

Гуртожиток № 3

ГУРТОЖИТОК № 3

розташований за адресою вул. Цілиноградська 52, що в двох хвилинах ходьби від станції метро Олексіївська. Поруч з гуртожитком знаходиться продуктовий магазин “BASKET”, спортивна зала “Фізрук”.

Гуртожитком №3 закріплено за навчально-науковим інститутом переробних і харчових виробництв та навчально-науковим інститутом енергетики та комп’ютерних технологій, де передбачено проживання 514 осіб.

Гуртожиток має коридорну систему планування, що є доволі зручне у користуванні. Кімнати обладнані для проживання 2-х та 4-х осіб. Мешканці мають вільний доступ до тенісного столу, газових плит, пральних машин та до душових кабінок. Також в гуртожитку проводяться регулярні санітарні дні, де студенти прибирають в своїх кімнатах та на поверсі, тим самим вони згуртовуються між собою для виконання певних робіт.

На територій гуртожитку є парковка, супермаркет “Сільпо” та “АТБ”, різноманітні пекарні.

За підтримки студентського самоврядування гуртожиток весь час підтримують порядок, організовуються і проводяться різноманітні заходи.

Кирилюк Анатолій Михайлович  – комендант гуртожитку Тупиця Євген Анатолійович – представник  ННІ ПХВДанильченко Віталій Віталійович- представник ННІ ЕКТ
Гуртожиток № 3Гуртожиток № 3Гуртожиток № 3
Пархоменко Дмитро Сергійович –  голова студентської ради  Студенська рада 
Гуртожиток № 3Гуртожиток № 3

                                                    Фотографії побуту