Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
uk en
Гуртожиток № 1

Гуртожиток № 1

Гуртожиток № 1

розташовано за адресою пр. Ювілейний 48/1, що в 2-х зупинках від станції метро Академіка Барабашова. Поруч з гуртожитком знаходиться зупинка громадського транспорту.

Гуртожиток № 1 закріплено за навчально-науковим інститутом технічного сервісу та факультетом технологічних систем і логістики, де передбачено проживання понад 500 осіб.

Гуртожиток має блочну систему планування, що є доволі зручно у користуванні. Кімнати обладнані для проживання 2-х та 3-х осіб. Мешканці мають вільний доступ до користування пральними машинами та газовими плитами. В гуртожитку обладнано зону для занять спортом.

На території гуртожитку є парковка, футбольне поле та місце для відпочинку. Поруч знаходяться крамниці, спортивні клуби, кінотеатр тощо.

За підтримки студентського самоврядування гуртожитку проводяться різноманітні заходи, що згуртовують студентство між собою.

                         Пікалов Андрій Володимирович –                                        комендант гуртожитку                         Стренадко Віталіна Русланівна – голова студентської ради  Шевченко Лілія Віталіївна – представниця ННІ БМ
Гуртожиток № 1Гуртожиток № 1Гуртожиток № 1