1993-1998 р.р. – закінчив Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка (ХНТУСГ) та отримав дипломи з відзнакою: інженера-механіка, магістра з експлуатації та ремонту сільськогосподарської техніки, магістра філософії (менеджмент).
2001 рік – публічний захист дисертації «Підвищення експлуатаційних властивостей сталевих та чавунних деталей нанесенням покриття методом електродугової металізації» на здобуття наукового ступеня к.т.н. (спеціалізована вчена рада Харківського автомобільно-дорожнього університету).
2005 рік – присвоєно вчене звання доцента.
2011 рік – публічний захист дисертації «Підвищення механічних властивостей робочого шару виробів з залізовуглецевих сплавів та розробка неруйнівного методу їх оцінки за коерцитивною силою» на здобуття наукового ступеня д.т.н. (спеціалізована вчена рада Харківського автомобільно-дорожнього університету).
2012 рік – присвоєно вчене звання професора.
Кар’єра
1998–2000 р.р. – аспірант в ХНТУСГ.
2001-2004 р.р. – асистент, старший викладач ХНТУСГ.
2005-2012 р.р. – доцент ХНТУСГ.
2007-2009 р.р. – докторант ХНТУСГ.
з 2012.р. – професор ХНТУСГ.
2013-2016 р.р. – заступник директора ННІ технічного сервісу ХНТУСГ.
з 2017 р. – директор ННІ механотроніки і систем менеджменту ХНТУСГ.
Освітня діяльність
Викладає такі дисципліни: інновації в агробізнесі, вступ до фаху.
Керівництво кваліфікаційними роботами магістрів.
Наукове керівництво аспіранта.
Наукова діяльність
Сфера наукових інтересів: агроінженерія, матеріалознавство та галузеве машинобудування аграрного спрямування.
Член секції Наукової ради МОН за фаховим напрямом «Машинобудування» з експертизи проектів наукових робіт, науково-технічних (експериментальних) розробок.
Член спеціалізованої вченої ради Д64.832.04 по захисту докторських дисертацій при ХНТУСГ спеціальність 05.05.11- «Машини і засоби механізації сільськогосподарського виробництва».
Співавтор галузевого стандарту України СОУ 29.32.4 37-532 “Неруйнівний контроль якості магнітним методом деталей сільськогосподарських машин при технічному обслуговуванні та ремонті”, дію якого впроваджено на території України.
Має понад 140 наукових та науково-методичних праць, автор двох навчальних посібників, підручників, монографії та 7 патентів.
Громадська діяльність
Голова науково-методичної підкомісії спеціальності 208 «Агроінженерія» Науково-методичної ради МОН України.
Нагороди та премії
Лауреат Премії Президента України для молодих вчених за наукові розробки зі створення нового обладнання, технологій та матеріалів для відновлення деталей сільськогосподарської техніки.
Переможець конкурсу “Вища школа Харківщини – кращі імена” у номінації молодий науковець.
Іменна стипендія Харківської обласної державної адміністрації (стипендія ім. Олексія Никаноровича Соколовського).
Почесна грамота Міністерства агропромислового комплексу України.
Почесна Грамота Головного департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.
Почесна грамота Міністерства освіти і науки України та почесне звання “Відмінник освіти України” за активну участь у складі оргкомітету при проведенні Всеукраїнських студентських олімпіад.