Зустріч поколінь ...

Сьогодні, 14 травня, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка пройшла традиційна зустріч із ветеранами праці та Другої світової війни - колишніми працівниками навчального закладу, які перебувають на заслуженому відпочинку.

- Доброго дня, шановні друзі, ми раді бачити Вас у нашому залі! - звернулася до присутніх співробітників і гостей ведуча заходу Ольга Скрипка. - Сьогодні ми зібралися тут, щоб висловити слова подяки Вам, дорогі ветерани праці! Можна без перебільшення сказати, що ви віддали більшу частину свого життя на благо університету ... Не вистачить і року, щоб про кожного з Вас сказати теплі слова і згадати всі досягнення!

 

      

      

Потім привітали всіх присутніх ректор університету Олександр Нанка, а також директори і заступники навчально-наукових інститутів ХНТУСГ.

У цей день всі присутні мали змогу насолодитися приголомшливим концертом, пісні якого нікого не залишили байдужими.

      

      

По завершенні офіційної частини, ветерани разом із ректором Олександром Нанкою і головою профкому Віктором Кісьом перемістилися до конференц-зали університету і продовжили спілкування в неформальній обстановці, тим самим отримавши можливість зануритися у спогади і роки молодості гостей свята.

P.S. Від імені всіх присутніх винуватців заходу, голова ради ветеранів ХНТУСГ Олексій Леонов висловив величезну подяку за цю зустріч ректорату, профспілковому комітету, студентському парламенту, а також артистам за прекрасне свято, яке кожен із них подарував усім присутнім і вклав в це частинку свого серця і душі … Дякуємо!