Зустріч з представниками ТОВ «Ассис ТАС-Консалтинг»

5 та 6 грудня студенти спеціальності «Облік і оподаткування» взяли участь у тренінгу «Недержавне пенсійне страхування» у рамках проекту «Фінансова обізнаність». Доповідачами виступили співробітники ТОВ «Ассис ТАС-Консалтинг»: фінансовий експерт Сердюк А.П., фінансовий консультант Гнезділова І.К. та менеджер-інструктор 4-го рівня Новохатня З.А. Компанія заснована у квітні 2001 року і на сьогоднішній день є однією з найбільш успішних компаній страхового ринку України. Основним напрямком роботи компанії є надання посередницьких послуг у сфері страхування життя з використанням найновітніших технологій.

  

Виступаючі наголосили на необхідності замислитися молодим людям про додаткові накопичення, захист та примноження власних коштів, а також про достойний розмір пенсій в майбутньому. Збільшенню коштів населення сприяє страхування. На сьогодні в ПАТ «Страхова компанія «ТАС» діють різноманітні програми страхування життя. Доповідачі розповіли про мету програм і особливості виплат. Маючи страховий захист, людина отримує фінансову підтримку у разі настання хвороби, нещасного випадку, пенсійного віку тощо.

Студенти мали можливість задати питання, на які одержали вичерпні відповіді.

Кафедра обліку та аудиту висловлює вдячність співробітникам ТОВ «Ассис ТАС-Консалтинг» за співпрацю в рамках підвищення фінансової грамотності студентів.