Дебют першокурсника – свято талантів нашого університету! (Змінено та доповнено!)

Щороку в листопаді у Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка стартує фестиваль молодих талантів, на якому студенти першого курсу всіх інститутів і факультет беруть участь у драматичних і гумористичних сценках, танцюють, співають, і роблять це зовсім не гірше професіоналів, а часом навіть набагато краще.

      

      

      

І ось вона - головна сцена «Дебюту першокурсника – 2018»! ХНТУСГ у цей день гостинно відчинив двері студентській творчості. Під бурхливі оплески глядачів на сцену для відкриття фестивалю вийшли члени студради ННІ ЕКТ: Чала Надія, Заїка Олена, Довгопола Аня, Федюшко Олексій, Лампанченко Даниіл, Стельмаченко Артем з чудовим веселим юмористично-танцювальномим номером. Потім на сцені з’явилися ведучі заходу, студенти всіх ННі та факультету :Микола Бурда, Аполлінарія Олійник, Ганна Лозова, Андрій Грібіник, Маргарита Нечипоренко та Яна Ріка. Вони побажали гарного настрою всім учасникам фестивалю, запевнивши, що Гран-Прі, як завжди, дістанеться найсильнішому - адже це ще й конкурс, який буде оцінений високим і компетентним журі.

      

      

Глядачам фестивалю представили вельмишановне журі: проректор з науково-педагогічної роботи - Алфьоров О. І., голова профспілкового комітету ХНТУСГ Кісь В. М., завідувач кафедри культурних універсалій Мазоренко М. О., доцент кафедри культурних універсалій Кухаренко А.Л., арт-менеджер шоу-ресторану «AltBier», випускниця ННІ МСМ - Тетяна Борщ, засновник і керівник школи вокалу «Purple People», професійна співачка, виконавець офіційного гімну Харкова EURO 2012 «Welcome to Kharkiv!», вокальний тренер, саунд продюсер - Анастасія Блінкова; актор театру МДТ, режисер, ведучий, амбасадор гарного настрою - Євген Шинкарьов, власниця солона «Mamma Mia» - Валерія Волошина.

      

      

Відкривав свято навчально-науковий інститут енергетики та комп'ютерних технологій представники якого здивували всіх різноманітністю номерів.

Наступним був факультет технологічних систем і логістики. Нехай їх виступи були нечисленними, але вони дуже приємно порадували всіх присутніх.

З нетерпінням зал чекав появи запальних і яскравих навчально-науковових інститутів   переробних і харчових виробництв, технічного сервісу та механотроніки і систем менеджменту. 

А завершив програму - самий жіночний і чуйний - навчально-науковий інститут бізнесу та менеджменту.

      

      

Усього ННІ нашого університету представили більш ніж 30 номерів. Після яскравих, емоційних, музичних і танцювальних виступів, журі відлучилося приймати рішення. В цей момент зал не сумував, глядачам було представлено неймовірні номери студентів.

Після довгої наради вельмишановне журі повернулося з оголошенням результатів та підсумків. Під час нагородження кожен інститут підтримував своїх дебютантів. Кращим фан-сектором вечора став навчально-науковий інститут бізнесу та менеджменту.

      

      

Самим хвилюючим моментом вечора було те, що "хто ж стане володарем Гран-прі "Дебюту першокурсника 2018"? Переможцем виявився представник ННІ ЕКТ - Большаков Володимир з чарівними фокусами.

Традиційно завідувач кафедри культурних універсалій Мазоренко Марина Олегівна підготувала подарунки учасникам фінального шоу «Дебюту першокурсника». Більш ніж 20-ти найкращих дебютантів отримали чудові солодкі подарунки від «КОНДИТЕР-Т- ПРЕСТИЖ».

      

      

Дивовижно, що в цей день дебют був не тільки для першочків ХНТУСГ, а й для дорослих та досвідчених профі! Ольга Скрипка вперше спробувала себе в ролі режисера- постановника. Маленька, тендітна дівчина буже гарно впоралася із завданням! А допомагали їй в цьому: Чуйкова Олена, Стас Венцус, Олексій Федюшко, Олег Король та Павло Вансович.

Ось і в цьому році наш університет осяявся яскравими студентськими талантами на сцені з красивим ім'ям – «Дебют першокурсника»! Бажаємо усім успіху та доброго настрою!