Продовження співпраці з керівником спілки фермерів Баварії

Нещодавно відбулась зустріч ректора університету Олександра Нанки з керівником спілки фермерів Баварії професором Райнхардом Нойдорфером. Гість розповів про актуальний стан у сільському господарстві Баварії, політиці та вкотре закликав інтенсифікувати співпрацю в сфері практичної підготовки студентів Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка на високорозвинених сільськогосподарських підприємствах Баварії.

Також в ході зустрічі йшлося про створення моделі дуального навчання для студентів ХНТУСГ, залучивши досвід Нимеччини. 

      

Довідка. Термін «дуальна система» (від лат. dualis – подвійний) був введений у педагогічну термінологію в середині 60-х років минулого століття у Федеративній Республіці Німеччина – як нова, більш гнучка форма організації професійного навчання. Дуальність як методологічна характеристика професійної освіти передбачає узгоджену взаємодію освітньої та виробничої сфери з підготовки кваліфікованих кадрів певного профілю в рамках організаційно-відмінних форм навчання. 

Пан Нойдорфер подякував за багаторічну плідну співпрацю між ХНТУСГ та спілкою фермерів Баварії, адже саме в нашому університеті навчається багато здібних, високомотивованих студентів з добрим знанням німецької мови, а також взяв участь у осінніх заходах, які відбувались в той день в університеті.