Особлива «Pizza-fest»

24 жовтня у головному корпусі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відбувся щорічний ярмарок «Pizza-fest». Проте, цього року він був особливим - у ньому взяли участь всі інститути та факультет навчального закладу.

Захід розпочався привітальними словами ректора ХНТУСГ - Нанки Олександра Володимировича та голови комітету у справах молоді та спорту Моісєєвої Наталії Іванівни, які входили до складу журі. Також членами журі були: проректор з навчально-педагогічної роботи - Алфьоров Олексій Ігорович, голова профспілкового комітету - Кісь Віктор Миколайович, директори інститутів та декан факультету.

      

      

      

За ініціативи голови профспілкового комітету університету, Кіся Віктора Миколайовича, кращі роботи, які були представлені на ярмарку нагородили не тільки грамотами, а й корисними подарунками. 

Моісєєва Наталія Іванівна особисто зазначила, що усі учасники показали високий рівень кулінарної майстерності та відзначила студентів-технологів, які не тільки приготували смачні блюда, але й представили свої вироби запакованими за всіма нормами. 

Бажаємо усім творчої наснаги та креативу! Сподіваємось, що наступного року кількість робіт студентів буде тільки збільшуватись.