Спільні поїздки: секрет гарної роботи та навчання!

8 жовтня за ініціативою кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін та за підтримки профспілкового комітету університету відбулася екскурсія в Валківський район. У ній взяли участь студенти та студентки спеціальності «Туризм», викладачі кафедри та співробітники наукової бібліотеки.

Спочатку екскурсанти відвідали краєзнавчий музей у м. Валки. До уваги відвідувачів запропонували виставки «Природа рідного краю», «Валки – гончарна столиця Слобожанщини», «Яскраві барви Валківщини», «ХХ століття: трагічні сторінки історії», «Мужність і біль Чорнобиля» та інші.

    

Колекція музею нараховує понад 12 тисяч експонатів, які знайомлять гостей району з історією, культурними та духовними надбаннями, природними скарбами рідного краю.

Потім учасників екскурсії гостинно прийняв «Козацький двір» села Кантакузівки. Всі ознайомилися із предметами українського сільського побуту - глечиками і різноманітними горщечками, плугами і косарками. Господар ферми провів екскурсію по господарчому дворі, ознайомив відвідувачів із його жителями — страусами, індиками, качками, цесарками. Особливу насолоду отримали студенти від спілкування з конями. Вони мали можливість їх погладити, пригостити яблуками. Вразили студентів катання  на конях. Скільки радості, захоплення, а інколи і трохи страху викликав такий вид відпочинку! А який був смачний, з димком, козацький куліш!

Дякуємо Голові профспілкового комітету Кісю В. М. за надану можливість чудово і корисно провести час.