Засідання обласного педагогічного форуму

28 серпня у Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна пройшов обласний педагогічний форум, у якому взяв участь ректор Харківського національного технічного університету сільского господарства ім. П. Василенка Олександр Нанка.

Відкриваючи захід, голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична презентувала проект «Нової української школи», а також ознайомила делегатів з конкретними планами щодо покращення умов освітнього процесу та разом із першим заступником Міністра освіти та науки України Володимиром Ковтунцем обговорила актуальні проблеми освітньої галузі та шляхи їх вирішення.

«Ми будемо працювати на всіх освітніх рівнях. Будемо застосовувати нові форми і методи навчання, запроваджувати нові форми співпраці між закладами освіти, а також підприємствами та організаціями регіону, - запевнила Юлія Світлична. - Ми розуміємо, що «Нова українська школа» – це початковий етап у формуванні особистості нового громадянина. Тому сьогодні нам важливо створити механізми, які відкриють перед ним подальший коридор можливостей. Харківська область має свою позицію в цьому питанні. Вона підтримується міністерством і полягає у концентрації коштів державного, обласного та місцевих бюджетів на тих закладах та їхніх об’єднаннях, які здатні забезпечити нову – європейську - якість навчання».

 

https://kharkivoda.gov.ua/news/94520

http://nure.ua/ru/valerij-semenec-prinjal-uchastie-v-zasedanii-oblastnogo-pedagogicheskogo-foruma