Коли є мета, тоді з’явиться і можливість!

Талановита та цілеспрямована, яскрава та смілива – студентка навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв Євгенія Анфарович  отримала сертифікат молодіжного працівника, який дає можливість в якості тренера реалізовувати молодіжну політику на європейських принципах. Сертифікати про завершення навчання учасникам програми «Молодіжний працівник» вручив заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев.
 
Участь у базовому тренінгу брали лідери та активісти громадських і благодійних організацій, що працюють з молоддю, а також держслужбовці, які відповідають за реалізацію молодіжної політики на місцевому та регіональному рівнях. Головною метою навчання стало підвищення кваліфікації спеціалістів з акцентом на роботі в умовах децентралізації, а саме - розробки та реалізації обґрунтованої молодіжної політики на локальному та регіональному рівнях.
 
Довідка.  Реалізація програми «Молодіжний працівник» розпочалася у 2014 році за підтримки Програми розвитку ООН та у співпраці з Міністерством молоді та спорту України й Державним інститутом сімейної та молодіжної політики. (https://kharkivoda.gov.ua/news/94105)
 
 Щиро вітаємо нашу студентку!