ХНТУСГ чекає своїх абітурієнтів!

Менш ніж за добу - 12 липня, розпочнеться вступна кампанія і абітурієнти матимуть змогу подавати заяви на вступ до закладів вищої освіти. Приймати документи будуть до 26 липня 18:00.

У Міністерстві освіти й науки наголошують, що тим, хто подає заяви через електронний кабінет, потрібно бути обачними. «Ідеться про середній бал атестата, який цьогоріч вступники мають розраховувати самостійно, номери телефонів та додаток до атестата. Також має бути документ про підтвердження реєстрації в селі, якщо вступник претендує на отримання сільського коефіцієнта. Перевірити коректність інформації та доданих файлів обов'язково потрібно ДО подання першої заяви на вступ. Тільки до цього моменту абітурієнт може самостійно змінити внесені дані. Після подання першої заяви зробити це буде неможливо», – зазначають у відомстві.

Через електронну систему абітурієнт зможе подати сім заяв на чотири спеціальності на бюджет та необмежену кількість на контракт. Творчі конкурси проводитимуть у кілька сесій із 14 до 26 липня; вступні іспити з 21 до 26 липня; співбесіди з 21 до 23 липня.

У статті використовувалась інформація з джерела: https://ukurier.gov.ua/uk/news/z-12-lipnya-rozpochnetsya-vstupna-kampaniya-u-vish/