День поля на Харківщині

Сьогодні, 5 липня у с. Зернове, ДП ДГ «Елітне» за ініціативи Ради молодих вчених та за підтримки Харківської обласної державної адміністрації, вдруге відбувся Аграрний марафон в рамках щорічного Дня Поля, організованого Інститутом рослинництва імені В.Я. Юр‘єва НААН, який відзначив 110 річний ювілей з дня заснування. Цього року до заходу приєдналися молоді вчені закладів вищої освіти, що мають аграрний напрямок наукової діяльності.

Крім офіційної частини, кожен гість мав змогу поспілкуватись один з одним, обговорити актуальні сільськогосподарські питання галузі.

Присутнім дуже сподобалась експозиція Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка. Співробітники на чолі з ректором навчального закладу Олександром Нанкою доклали масу зусиль, аби саме наш кутоок був найкращим!

Також у програмі заходу було  ознайомлення аграріїв регіону та присутніх з агротехнологічними та селекційними досягненнями харківських науковців, огляд демонстраційно-технологічних посівів зернових, зернобобових та олійних культур, а також технічної бази з підготовки насіннєвого матеріалу ТОВ «Агроексперт».