Наукометричні показники – як критерії оцінки рівня результативності дослідницької діяльності в сфері прикладної науки США

3 липня, в Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка відбулась публічна лекція д-ра Василя Кривцова – директора відділу «Аналітичної надійності» автоконцерну Форд в США і, за сумісництвом

ад’юнкт-професора Мерилендського університету. на тему:  «Наукометричні показники – як критерії оцінки рівня результативності дослідницької діяльності в сфері прикладної науки США»  (а також про маловідомі сторони телепередачі «Що? Де? Коли?»,  в якій лектор бере активну участь).

Наприкінці відкритої лекції відбулася дискусія за участі присутніх співробітників, викладачів, аспірантів і студентів університету. 

 

Довідка:  Д-р Василь Кривцов – директор відділу «Аналітичної надійності» автоконцерну Форд в США і, за сумісництвом ад’юнкт-професор Мерилендського університету, де він викладає аспірантський курс по теорії надійності.

Автор понад 70-и наукових праць, в т.ч. 3-х книг, 15-и винаходів, включаючи 6 патентів  на статичні алгоритми компанії Форд.

Член редколегії міжнародного журналу «Надійність та безпека складних систем».

Голова «Комітету по освітніх доповідях» Міжнародного симпозіуму з надійності (RAMS®).

Консультаційна діяльність Василя Кривцова включає державні і приватні організації: NASA, Держатомнагляд США,компанії General Dynamics, Mantech, Reliasoft та ін.

Детальніша інформація про професійну діяльність д-ра Кривцова можна знайти на сайті www.ru.krivtsov.net.