Участь у всеукраїнському «Форумі Активної Громади» та відвідування Верховної Ради України

Студент 35 ХТ групи Литвиненко Андрій, який навчається за спеціальністю 181 "Харчові технології" взяв участь у  проекті, спрямованому на підвищення громадської активності і політичної обізнаності молоді, організаторами якого була  команда Харківської Реформаторської Коаліції. Проект відео-роликів «Мій перший раз» покликав розповісти про важливість участі молоді у виборах.

Андрієм було презентовано відео під назвою «Прагнеш змін? Проголосуй!». У відео відтворена знайома кожному ситуація, коли так не хочеться робити вибір. Але зміни залежать тільки від тебе…

У червні учасників проекту запросили на всеукраїнський «Форум Активної Громади» до м. Київ. Тема форуму – «Роль громадян у прийнятті рішень на місцевому та національному рівнях».

Після цього учасники проекту відвідали Верховну Раду України. Андрій поділився з нами своїми враженнями: "Ми побували на справжньому депутатському пленарному засіданні,  поспілкувалися з народними депутатами Олексієм Мушаком та Олександром Черненко, представниками об'єднання "ЄвроОптимісти", про перспективи виборчої реформи, було звітування депутатів перед виборцями (у тому числі й на платформі Громадський рух "Чесно" Civic movement "Chesno", "Звіти депутатів": можливі шляхи розвитку економіки України, соціальні проекти і ще багато чого іншого. Було дуже цікаво та пізнавально!"

https://youtu.be/Cc78ZYL4rm8