Рада молодих вчених ХНТУСГ: нові досягнення!

26 червня між Харківським національним технічним університетом сільського господарства імені Петра Василенка, Радою молодих вчених ХНТУСГ та Нововодолазькою районною державною адміністрацією було підписано Договір про співробітництво.

В межах Договору встановлено наукові, практичні та гуманітарні відносини щодо сприяння формуванню науково-практичних проектів молодих вчених університету з метою їх успішної реалізації в Україні та закордоном. Розвиток та підтримка прямих контактів між ХНТУСГ та Нововодолазькою райдержадміністрацією дозволятимуть співпрацювати  у сфері наукової роботи через організацію сумісних наукових досліджень та окремих проектів, зокрема, з виробничими підприємствами району.

Одночасно було підписано Договір про співпрацю з провідним господарством Нововодолазького району Харківської області – Товариством з обмеженою відповідальністю «Агролатінвест».

Для молодих вчених ХНТУСГ орієнтир на подальший розвиток та інтереси запропонованого взаємовигідного співробітництва є перспективним напрямом!

Особливу вдячність висловлюємо Ректору ХНТУСГ Нанці Олександру Володимировичу та Голові Нововодолазької районної державної адміністрації Мерзлікіну Роману Валерійовичу за підтримку ідей та пропозицій Ради молодих вчених ХНТУСГ.

 

Голова Ради молодих вчених
Мандич О.В., д.е.н., доцент