Харків – територія успішної кар'єри!

22 червня відбулась зустріч Харківського міського голови Г.А. Кернеса з переможцями ІІІ Міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив», під час якої були нагороджені автори 50 кращих проектів, серед яких студенти 4-го курсу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту Пахуща Ольга та Ісламов Мамед.

Цьогоріч у конкурсі взяли участь 1240 студентів усіх закладів вищої освіти міста в 4-х номінаціях: «Харків – територія успішної кар'єри», «Розумному місту – креативна молодь», «Рідному Харкову – сталий розвиток», «Харків – місто відкрите, творче, толерантне».

На міський етап конкурсу було представлено 145 проектів із 27 закладів вищої освіти.

Конкурс проходив у два етапи: відбірковий та презентація-захист проектів. Під час І етапу експертні ради, до складу яких увійшли викладачі 20 закладів вищої освіти, члени студентських наукових товариств, представники Департаменту освіти, Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, Харківської молодіжної міської ради при Харківському міському голові, оцінили роботи студентів.

Під час другого етапу на базі  Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Харківського національного університету імені В. Н. Каразина, Харківського національного університету міського господарства імені О. М. Бекетова та Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди у формі презентації-захисту представлено 92 конкурсні проекти. Серед них – бізнес-проекти та стартапи, спрямовані на створення умов для професійного розвитку та побудови успішної кар'єри, впровадження в життя міста інноваційних технологій, розвиток муніципальної і туристської інфраструктури, соціальні, волонтерські та благодійні проекти.

За результатами 2-х етапів в 4-х номінаціях експертними радами визначено 50 проектів-переможців, авторами яких є 91 студент 19 закладів вищої освіти Харкова. Список переможців конкурсу затверджений рішенням виконавчого комітету Харківської міської ради.

Автори кращих проектів стали учасниками зустрічі міського голови Г. А. Кернеса з переможцями конкурсу проектів «Харків ‒ місто молодіжних ініціатив».

Пахуща Ольга та Ісламов Мамед підготували проекти у номінації «Харків – територія успішної кар'єри», які посіли ІІІ-ті місця і булим нагороджені сертифікатами, що засвідчують перемогу в конкурсі та дають право на отримання грошової премії в розмірі 10 тисяч гривень.

Ми від щирого серця вітаємо переможців та їх наукових керівників к.е.н., доц. каф. ОВБМ Дудник Олену Василівну та к.е.н., доц. каф. економіки та маркетингу Кравченко Ольгу Михайлівну!

Молодь навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту невпинно розвивається, досягаючи усе нових і нових висот.  Головне – це ініціативність, цілеспрямованість та упевненість у власних силах. Конкурс «Харків - місто молодіжних ініціатив» вкотре довів нам, що не існує нескорених вершин і необхідно рухатись уперед, розбиваючи ланцюги стереотипів та створюючи новітній, інноваційний, невпинний світ сучасності!