Вітаємо команду студентів ННІ ЕКТ з перемогою на II етап Всеукраїнської студентської олімпіади!

З 17 по 18 травня на базі Львівського Національного аграрного університету відбувся II етап Всеукраїнської студентської олімпіади з Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки для магістрів та бакалаврів, в якій студенти нашого інституту беруть участь впродовж останніх років.

До складу нашої команди входили студенти: магістри Величко Ігор і Вахтеров Нікіта та бакалаври Коломієць Владислав і Чумак Дарина. Очолював команду нашого ННІ ЕКТ завідувач кафедри ЕЕМ д.т.н., професор Мірошник О. О.

Завдання ІІ етапу олімпіади складались із двох випробувань: розв’язання задач та проходження тестів (100 питань). В олімпіаді брали участь команди з 10 ЗВО аграрного профілю, більше 50 учасників із всієї України: Києва, Запоріжжя, Бережан, Ніжина, Житомира, Вінниці, Миколаєва та ін.

Чумак Дарина зайняла І місце серед бакалаврів та була нагороджена дипломом І ступеня, а команда ННІ ЕКТ показала високі результати і посіла ІІ командне місце.

Вітаємо нашу команду з високим результатом і зичимо нашим студентам щастя і подальших успіхів!

Завдяки гарній організації олімпіади приймаючою стороною, учасники мали можливість познайомитись із історичною частиною міста Львова, відвідати вишукані кав’ярні та пам’ятки архітектури.