СТУДЕНТИ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ» СТАЛИ ПЕРЕМОЖЦЯМИ У НОМІНАЦІЯХ II ТУРУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СТУДЕНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ ЗІ СПЕЦІАЛЬНОСТІ «ОБЛІК І ОПОДАТКУВАННЯ»

Наприкінці квітня в університеті імені Альфреда Нобеля (м. Дніпро) відбувся заключний етап Всеукраїнської студентської олімпіади з обліку та оподаткування. Наш університет представляли студентки четвертого курсу навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту, відмінники навчання – Ткачук Віталіна та Владімірова Інеса, які зайняли перше та друге місця у I турі Олімпіади, який проходив у стінах нашого Університету.

В Олімпіаді прийняли участь більше ста студентів з 60 закладів вищої освіти III-IV рівня акредитації з усіх регіонів України. Конкурсні завдання були досить складні та комплексні і складалися з двох частин – з письмової частити та комп’ютерного тестування по чотирьом дисциплінам «Фінансовий облік», «Управлінський облік», «Аналіз господарської діяльності» та «Аудит».

В непростій конкуренції наші студентки отримали перемогу у номінаціях «Знавець Фінансового обліку» (Ткачук Віталіна) та «Знавець Аудиту» (Владімірова Інеса), що особливо приємно, адже саме назви цих дисциплін складають назву випускаючої кафедри студентів-переможців – кафедри обліку та аудиту.

Кафедра обліку та аудиту висловлює вдячність студенткам за їх активну позицію у житті кафедри і Університету та бажає наступних звершень у навчанні та науковій діяльності.

Маренич Т.Г.

Руденко С.В.