Вибір за ради майбутнього!

19 квітня Вчена Рада  навчально-наукового інституту переробних і харчових виробництв, відповідно до "Закону про Вищу освіту України", шляхом таємного голосування обирала директора ННІ. Напередодні загальна Конференція трудового колективу запропонувала Вченій Раді ННІ кандидатуру Бредихіна Вадима Вікторовича. Кандидат на посаду представив Вченій Раді своє бачення стратегії розвитку інституту і відповів на питання присутніх. В обговоренні перший проректор університету Лисиченко Микола Леонідович, а також завідувачі кафедр і професори інституту позитивно оцінили роботу кандидата на посаді заступника директора ННІ.

Завідувач кафедрою "Фізики і теоретичної механіки" професор Спольник Олександр Іванович зазначив, що кандидат не тільки талановитий менеджер, а і науковець. Він відзначив, що Бредихін В.В.- Лауреат Премії Верховної Ради України, переможець конкурсу "Кращий товар року" у номінації "Наука", номінант іменних стипендій регіонального і обласного рівня,  член Польської Академії наук, майже завершено роботу над докторською дисертацією. 

За результатами голосування кандидатура Бредихіна В. В. отримала одноголосну підтримку. Таким чином Вчена Рада ННІ обрала Бредихіна В.В. на посаду директора і звертається до ректора ХНТУСГ з пропозицією про підписання контракту.

І на останок професор Богомолов Олексій Васильович висловив сподівання, що обраний директор сприятиме подальшому розвитку інституту в цілому і кожного викладача і студента, окремо.

 

Наші вітання новому директору!