Будьте пильними та обережними, дбайте про безпеку власного життя!

Охорона здоров'я працівників, забезпечення безпечних умов праці, профілактика виробничого травматизму та професійних захворювань становить одну з головних завдань державної політики в соціальній сфері. Важлива роль належить охорони праці та забезпечення суворого і точного виконання кожним працівником своїх обов'язків з охорони праці. Численними дослідженнями встановлено прямий зв'язок між трудовою кваліфікацією, знаннями в галузі охорони праці та рівнем виробничого травматизму, що обумовлює необхідність приділяти підвищену увагу навчанню фахівців.

У рамках заходів до Дня охорони праці,  в  Харківському національному технічному університеті сільського господарства ім. П. Василенка було заплановано проведення зустрічей, семінарів, нарад, консультацій, засідань за «круглим столом», де були  проведені планові заходи з керівниками та співробітниками  навчального закладу стосовно  актуальних питань безпеки та дотримання вимог законодавства про охорону праці.

Актуальність і практичну спрямованість, високу якість освітнього процесу забезпечило участь у заходах визнаних фахівців:

- провідного інспектора Московського РВ у м. Харкові ГУ ДСНС України у Харківській області, майора служби ЦЗ Горбася Станіслава Сергійовича;

- інспекторів відділу зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної полюції старшого лейтенанта поліції Ведмедеря Євгенія Вікторовича та лейтенанта поліції Петухова Максима Григорійовича.

Відкривав засідання з вступним словом відповідальний провідний інженер з охорони праці університету, співробітник кафедри безпеки життєдіяльності та права Винокуров Микола Олександрович. Потім шановними гостями заходів для присутніх були прочитані лекції на правову тематику, з метою попередження дорожньо-транспортного травматизму та безпеки дорожнього руху, а також пожежної безпеки та поводження в надзвичайних ситуаціях.