Рівень англійської мови В2 – вимога сучасності!

Світ не стоїть на місці він постійно вдосконалюється, з'являються нові відкриття, розробляються новітні технології. І тому дуже важливо знання світової мови, якою б могли спілкуватися діячі різних країн та національностей. На сьогоднішній день такою мовою є англійська. Багато людей, які не знають її, відчувають потребу в отриманні нової наукової інформації та дуже шкодують про те, що свого часу не освоїли курс навчання англійської.

Сьогодні, 29 березня, в конференц-залі Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. П. Василенка відбулася публічна лекція  директора екзаменаційного центру Оксфорд (м. Київ) Манюхі Оксани на тему: «Рівень англійської мови В2 – вимога сучасності!»

- Знання англійської мови - це норма для активних і цілеспрямованих людей, зазначає Оксана. - Якщо ви вільно спілкуєтеся англійською мовою, це значно розширює ваші життєві перспективи. В світі, який стає все більш "інтернаціональним", життєво необхідно знаходити спільну мову з представниками інших країн.

Крім застосування англійської мови, як мови доповідей, статей і резюме, в ній є ще одна дуже важлива функція - це усне спілкування вчених. Адже якщо дискусія ведеться на мові доступній і зрозумілій всім учасникам, то жодна найменша деталь не вислизне від уваги опонентів. Англійська мова сьогодні - навик, який прикрасить резюме представника будь-якої професії.