Конкурс наукових робіт

Black Sea Science -2018

ФОТО

 

За дорученням Міністерства освіти і науки України повідомляємо, що на базі Одеської національної академії харчових технологій у березні 2018 року буде проходити Міжнародний конкурс студентських наукових робіт «Black Sea Science -2018».

Конкурс проводиться з метою залучення студентів до участі у міжнародних наукових програмах, проектній, конструкторській та інших формах науково-дослідної діяльності.
Співорганізаторами Конкурсу є закордонні навчальні заклади: Русенський університет «Ангел Кинчев» (Болгарія), Університет харчових технологій (Болгарія), Новосадський університет (Сербія), Технологічний інститут Нінбо Чжецзянського університету (Китай), Алматинський технологічний університет (Казахстан), Інститут сільськогосподарської та продовольчої економіки (Польща), Технічний університет Молдови (Молдова), Білоруський державний економічний університет (Білорусь), Гомельський державний технічний університет імені П.Й. Сухого (Білорусь).

Конкурс проводиться за наступними напрямками:

- харчова наука і технологія (безпека та якість продуктів харчування, нові технології для харчової промисловості, гастрономія і національна кухня);
- економіка і управління;
- автоматизація;
- ІТ-технології та кібербезпека;
- відновлювані джерела енергії та охорона навколишнього середовища;
- холодильні машини і установки.

Детальна інформація та Положенням про проведення Конкурсу знаходяться на сайті:
http://isc.onaft.edu.ua/.

Телефони для довідок: (048) 712 4221, (096) 392 8562.