Творчі колективи ХНТУСГ

В нашому університеті вчиться багато талановитої молоді. На них чекають творчі колективи університету.

На всіх, хто має бажання співати і танцювати, очікує зразковий ансамбль пісні і танцю «Берегиня» - переможець Всеукраїнських, обласних і міських конкурсів.

 

 

 

В авангарді студентського мистецтва стоїть танцювальний колектив сучасної хореографії - «Аеро». Також на талановиту молодь чекають гуртки бального танцю, інструментальний ансамбль, танцювальний колектив брейк-танцю, заняття з вокалу з досвідченим педагогом.

 

Щорічно в стінах університету проводиться чемпіонат команд КВН, у якому беруть участь всі факультети університету. Збірна команда КВН ХНТУСГ ім. П.Василенка "Country Style" - переможець міської та республіканської молодіжної Ліги КВН. В сезоні 2009-2010 року (який тільки-но розпочався) команда вже виграла фестиваль-відкриття 10 ювілейного сезону молодіжної Ліги (здобула перемогу серед 30 команд!), а також стала переможцем Аграрної ліги КВН в м.Суми!

 

 

Найкращі артисти захищають гідність нашого університету на щорічному фестивалі художньої творчості «Софіївські зорі», який проходить під патронатом Міністерства аграрної політики України у м. Умань. Вже три роки поспіль наш колектив стає володарем Гран-прі фестивалю.

Досягнення студентської творчої майстерні

Молодь ХНТУСГ ім. П. Василенка має унікальну можливість проявити свої творчі нахили та самореалізуватися як креативна особистість. В колективах художньої самодіяльності нашого університету студенти мають змогу розвинути свої здібності та йти по життю творчим шляхом.

Підтвердженням цьому є такі факти із творчого життя студентства.

Театр-танцю «Аеро»

Неодноразовий переможець таких конкурсів, як «Софіївські зорі», «Студентська весна», учасники Державних концертів у м. Київ до Дня працівників сільського господарства. У 2012 р. колектив отримав почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Стиль танцювальних номерів колективу – унікальний та неповторний, різноманітний за жанрами та сповнений справжньої технічної майстерності і, головне, щирості і непідкупності. Пристрасні рухи, дивовижні перевтілення і висока техніка виконання – ось характерні риси театру-танцю «Аеро».

Театр танцю Аэро    Театр танцю Аэро    Театр танцю Аэро

Театр танцю Аэро    Театр танцю Аэро    Театр танцю Аэро

 

Ансамбль пісні і танцю «Берегиня»

У 2010 р. колектив отримав почесне звання «Народний аматорський колектив профспілок України». Неодноразовий переможець Всеукраїнських, міських та Міжнародних конкурсів: 
1. Гран-Прі Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі» 2002 р.
2. Гран-Прі міського фестивалю «Софіївські зорі» 2006 р. (Віра Холодьон)
3. Гран-Прі конкурсу естрадних виконавців серед ВНЗ м. Харків 2007 р.
4. Гран-Прі міського фестивалю «Студентська весна» 2013 р. (Дмитро Костюк)

Вокальний талант учасників колективу – унікальний. Солісти ансамблю після закінчення університету продовжують творчий шлях.

Берегиня    Берегиня    Берегиня

Берегиня    Берегиня

 

Так, випускник і вихованець «Берегині» Сергій Лєдєньов закінчив Харківську консерваторію та працює в ХАТОБі солістом опери.

Сергей Леденев    Сергей Леденев    Сергей Леденев

Сергей Леденев    Сергей Леденев     Сергей Леденев

 

Віра Холодьон – неодноразова переможниця конкурсів. Працює співачкою за кордоном.

Вера Холоден    Вера Холоден

 

Лаша Єсартія став солістом гурту «Місто», а відтепер розпочав сольну кар’єру.

Лаша Єсартія    Лаша Єсартія    Лаша Єсартія

 

Дмитро Костюк став фіналістом 4 сезону телевізійного шоу «Х-фактор» та став володарем Гран-Прі Всеукраїнського конкурсу «Студентська весна» 2013 р.

Дмитро Костюк    Дмитро Костюк    Дмитро Костюк

 

Голоси вокалістів нашого університету упізнаються всюди. Їх неможливо сплутати будь з ким. Душевне виконання пісень нашими солістами здатне розтопити серця навіть найбільш прискіпливих скептиків.

Фольклорно-етнографічний колектив «Оберіг»

навчально-наукового інституту переробних та харчових технологій – переможець Всеукраїнського фестивалю «Софіївські зорі», учасинки міських та університетських заходів і концертів. Їх стиль – це майстерне відображення душі українського народу та близьких слов’янських національностей.

Оберіг

 

Танцювальний колектив «Сальса-лока»(керівник Осіпов Олексій).

Учасники і переможці Міжнародних і Всеукраїнських конкурсів: «Latina Club», Міжнародний конкурс соціальних танців «Donbass Latino Festival-2003». Художні номери колективу – це справжня пристрасть, натхненні почуття, незабутня яскравість, палка любов.

Сальса-лока    Сальса-лока    Сальса-лока

 

Команду університету з КВК «Country Style»,

яка є учасником і фіналістом Відкритої молодіжної ліги м.Харкова, ліги КВК серед аграрних ВНЗ України та Відкритої молодіжної ліги команд КВК м. Кременчуг. Гумор учасників команди – неповторний синтез інтелекту, буденності та професійності. Їхні номери запам’ятовують більшість глядачів, а їхні жарти – всюди цитуються.

Country Style    Country Style    Country Style

 

Самобутність наших творчих зірок , звісно, величезна заслуга плідної співпраці студентського клубу та кафедри культури, при якій працює творча лабораторія, а тому ми запрошуємо всіх бажаючих показати свої творчі здібності та реалізувати себе в мистецтві. Вас чекають високопрофесійні керівники з хореографії та вокалу. Ласкаво просимо до нашої дружньої родини митців.

Награды    Награды    Награды    Награды