ВІДВІДАЙТЕ АГРОПОРТ-Схід 2019

Завтра, 10 жовтня, на території Харківського міжнародного аеропорту розпочинає роботу XII-та Міжнародна агропромислова виставка та форум з розвитку фермерства, які працюватимуть впродовж двох днів (до 12 жовтня).
Традиційно у цій виставці братиме участь і ХНТУСГ ім. П. Василенка, який представлятиме свої освітні можливості, наукові розробки та напрацювання. Зокрема, виставку планують відвідати ректор університету О.В. Нанка та перший проректор М.Л. Лисиченко, директори ННІ, а також керівники інших структурних підрозділів, викладачі, аспіранти, студенти.
АГРОПОРТ – це один з найбільших заходів аграрної галузі в Східній Європі. З 2018 року в трьох містах України (Львів, Херсон та Харків) проходить Міжнародний форум з розвитку фермерства AGROPORT. Місцем його проведення вже традиційно є термінали, виставкові площі і аеродромні перони аеропортів цих міст. 
Цього року АГРОПОРТ Схід Харків 2019 буде орієнтований на великих та середніх фермерів. Серед ключових тем – рослинництво, птахівництво, кормовиробництво, тваринництво, вирощування органічної продукції, вирощування ягід, овочівництво, садівництво, а також – діджиталізація сільського господарства. До участі в Агропорті запрошено фермерів та господарів з Харківської, Полтавської, Сумської, Дніпропетровської, Запорізької, Луганської, Донецької, а також інших регіонів України. Організаторами виставки виступають Департамент агропромислового розвитку Харківської облдержадміністрації та Aviabrand LLC.
Ознайомитися з програмою та учасниками виставки можна за цим посиланням: https://2019.agroport.ua/kharkiv/