Прийшов. Побачив. Став студентом!

Рятувати природу і захищати екологію, вивчати і удосконалювати законодавство, ремонтувати автомобілі або вирощувати хліб, стати електриком, логістом чи фінансистом - питання, чим займатися у найближчому майбутньому, вирішують для себе випускники шкіл. Вже завтра, 10 липня, почнеться подача електронних заяв до Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка.

Які документи потрібні для вступу до ХНТУСГ?

Вступнику потрібно мати при собі свідоцтво про наявність повної загальної освіти або атестат про повну загальну середню освіту, зроблений за допомогою фотополімерних технологій і сертифікати зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО). Дійсні сертифікати ЗНО за останні три роки (2017, 2018, 2019 роки). Виняток - сертифікати з англійської, французької, німецької та іспанської мов за 2017 рік. Для таких вступників потрібні сертифікати двох останніх років (2018 і 2019). Заяви будуть прийматися для тих, хто бажає отримати ступінь бакалавра (для денної та заочної форми навчання).

      

В цілому вступна кампанія цього року не передбачає істотних змін у процесі зарахування, якщо порівняти з попереднім роком.

Чекаємо вступників та їх батьків за адресою: вул. Алчевських, 44.

Стань студентом великої та дружньої родини ХНТУСГ!