Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела…

16 травня, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулась низка святкових заходів із нагоди Дня вишиванки. Під час великої перерви, на ґанку біля корпусу (вул. Алчевских, 44) усі присутні мали змогу поринути у чарівний світ українського колориту та різнобарв’я.

Розпочалось свято із вітальної промови ректора ХНТУСГ Олександра Нанки, який зазначив, що дуже приємно, коли велика українська родина збирається разом на свята.

      

      

- Я радий і вдячний кожному з Вас, хто взяв участь у цьому заході. Чомусь із дитинства пригадалась відома українська пісня: “Мені сорочку мама вишивала, неначе долю хрестиком вела…”. Саме з цих слів починається її текст, якою оспівана любов до чи не найбільшої народної цінності нашого народу, яка дісталась нам у спадщину від наших предків. Я бажаю кожному з Вас: миру, любові до Батьківщини та відчуття патріотизму. І пам’ятайте: вишиванку треба мати у душі!

Після промови ректора, завідувач кафедри культурних універсалій Марина Мазоренко підвела підсумки конкурсу Найкращий стиль, найкраща вишиванка", який проводився серед студентів ННІ БМ у соціальній мережі Instagram (хештег #вишиванка_хнтусг19). Володарі найкращих світлин були відзначені солодкими подарунками. Також приємні сюрпризи отримали і викладачі та співробітники університету.

Велика вдячність студентам та студентському парламенту за яскравий флешмоб та концертну програму.

Хай всім щастить!