Всеукраїнська студентська олімпіада з навчальної дисципліни «Рекреалогія»

З 10 по 12 квітня команда кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін взяла участь у ІІ етапі  Всеукраїнської студентської олімпіади з навчальної дисципліни «Рекреалогія», яка проходила вперше в Україні на базі Одеської національної академії харчових технологій (згідно з листом Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Міністерства освіти і науки України від 05.12.2018 року № 22.1/10-4524)

У складі команди були представники ННІ БМ спеціальності «Туризм» Волошина Валерія, Заріцький Олексій та Коломієць Михайло разом із керівником, ст. викл. Омельченко Галиною Юріївною.

      

Рекреалогія – це наука про раціональну організацію відпочинку та ресурси, які для цього потрібні. Одеса – це саме те місто, де легко поєднуються робота та рекреація. Організатори заходу надали можливість всім бажаючим взяти участь у цікавій пішоходній екскурсії містом. Всі отримали багато вражень та цікавих світлин на згадку. 

Сама олімпіада складалася з двох турів. У першому учасники та учасниці мали змогу показати свої теоретичні знання, в другому - виконували практичну роботу.

  

Результатом нашої участі в олімпіаді стали дві перемоги в номінаціях: «За високе володіння науковою термінологією при вирішенні конкурсних завдань» та «За креативність у вирішенні конкурсних завдань».

Дякуємо ректорату за надану можливість взяти участь у такому цікавому заході,  віримо у подальші перемоги наших «туристів»!