Кілька корисних заходів одночасно: екскурсія, конкурс, співбесіда!

Нещодавно відбулась екскурсія на  Роганський пивзавод "AB InBev" для студентів 3,4 та 5 курсів навчально-наукового інституту «Переробних і харчових виробництв» ХНТУСГ.

Захід складався з декількох етапів, по-перше, були представлені рекламні ролики і презентація, під час якої виступали співробітники, починаючи від лаборантів і закінчуючи генеральним директором, кожен з них розповідав як він потрапив на роботу і досяг таких висот. Студенти, які ставили цікаві запитання отримували сувенірну продукцію із зображенням "AB InBev".

Представники компанії розповідали про перспективу кар'єрного зростання, практику за кордоном для підвищення кваліфікації, а також спеціальну академію, в якій навчатимуться майбутні співробітники. Після цього була коротка пауза, на якій студенти змогли смачно пообідати.

На наступному етапі студентів розбили по групах (залежно від марок пива, які виробляються на заводі) і за кожною групою був закріплений провідний куратор. Кожній групі студентів дали по 35 листочків, на яких були надруковані технологічні стадії приготування пива. Завданням було скласти правильну технологічну схему. Також, студентам була надана можливість ознайомитися з вакансіями і заповнити бланки з бажаним місцем роботи, залишивши свої контакти. Після цього була невелика перерва.

Далі розпочався третій етап заходу, під час якого було проведено міні – співбесіду, яка проводилась у нестандартному форматі. Стільці були розставлені в 2 кола. На 3-х стільцях сиділи студенти, а перед ними - співробітник підприємства, який ставив питання студентам. Кожні 12 хвилин студенти переходили до іншого представника.

Таким чином, представниками компанії "AB InBev" було проведено одразу кілька корисних заходів одночасно: екскурсія, конкурс, співбесіда та багато чого іншого.