Закордонне стажування в Університеті Торонто

У січні-лютому 2019 року доцент кафедри ЮНЕСКО «Філософія людського спілкування» та соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук Скубій І.В. проходила науково-педагогічне стажування в Університеті Торонто (м. Торонто, Канада).

Стажування відбувалося в рамках участі у Програмі Петра Яцика для запрошених науковців в Центрі європейських, російських та євразійських студій в Школі глобальних відносин та публічної політики Мунка Університету Торонто. Стипендія була підтримана Науково-освітнім центром вивчення Голодомору (Канадський інститут українських студій, Університет Альберти), співробітники якого надали значну допомогу у реалізації дослідницького проекту присвяченому матеріальним потребам українських дітей в роки Голодомору. Під час перебування в Торонто була також налагоджена співпраця з Українсько-канадським дослідно-документаційним центром та Науковим товариством імені Шевченка в Канаді. Протягом стажування були проведені відкриті лекції в Університеті Торонто та Науковому товариства імені Шевченка.

      

Перебування в Університеті Торонто дозволило познайомитися з провідними канадськими науковцями та молодими дослідниками з українських студій та радянської історії, обговорити ідеї подальшої співпраці, ознайомитися з науковими бібліотеки університету, розширити професійні знання у сфері викладання соціально-гуманітарних дисциплін.

 

http://sites.utoronto.ca/jacyk/VisitingScholars2018-2019.htm