Олександр Нанка: "Працюйте над собою, самовдосконалюйтеся і готуйтесь до високих посад!

Щорічно наприкінці зими старшокласники та їх батьки з особливим інтересом відвідують у закладах вищої освіти Дні відкритих дверей, адже пройде лише кілька місяців і їх соціальний статус зміниться, вони стануть – вступниками!

Сьогодні, 16 лютого, у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка пройшов День відкритих дверей! Цьогорічний захід проходив у два етапи. Спочатку гостей у холі зустрічали студенти та співробітники навчального закладу. Майбутнім вступникам вручалися пам'ятні сувеніри з інформацією про ХНТУСГ, а також агітаційний матеріал, який в подальшому допоможе їм при складані зовнішнього незалежного оцінювання.

      

      

Особливим моментом цього заходу стало тестування, яке проводили співробітники кафедри «Філософія людського спілкування» і соціально-гуманітарних дисциплін. Викладачі пропонували бажаючим пройти психологічні тести, щоб виявити професійні навички та здібності майбутніх студентів.

Також усі бажаючі школярі мали змогу взяти участь у діловій грі «Відкрий у Собі менеджера» - яку проводили співробітники навчально-наукового інституту бізнесу і менеджменту. «Цікава фізика - поряд» - проводили представники Центру додаткової освіти для талановитих дітей «Фізматік», які своїми експериментами привернули неабияку увагу глядачів.

      

      

На другому та третьому поверхах гостям була надана необхідна інформація на стендах для вступників та запропонована кава-брейк з оригінальними смаколиками.

Другий етап пройшов у актовій залі університету. Ректор - к. т. н, доцент, Академік Української Національної Академії наук екологічних технологій, Академік інженерної Академії України Олександр Нанка привітав школярів і побажав їм гарного настрою, наполегливості у оволодінні знаннями, а також більше працювати над собою і готувати себе до високих посад!

      

        

Відповідальний секретар приймальної комісії ХНТУСГ Сергій Скофенко роз'яснив особливості вступної кампанії 2019 року та запропонував унікальну можливість підтягнути свої знання з української мови та літератури, математики, фізики, історії України перед ЗНО за допомогою відвідування в університеті підготовчих курсів.

Голова студентського парламенту Олена Заїка ознайомила з інформацією про позанавчальну діяльність в університеті і згадала про вокальні, танцювальні, спортивні та акторські досягнення студентів університету.

Керівник міжнародного відділу ХНТУСГ Юрій Вітковський розповів про унікальну можливість проходження практики закордоном.

      

Також на сцені із вітальним словом виступили директор регіонального представництва Схід компанії «Lemken» Сергій Мінчанко та директор компанії «SoftServe» Андрій Скофенко.

Молодь студентського клубу ХНТУСГ та співробітники підрозділу з виховної роботи зі студентами підготували музичну паузу для гостей. Школярі та їх батьки могли змогу отримати задоволення від талановитих та артистичних виконавців.

      

І головне – сьогодні відбулась реєстрація на І тур Всеукраїнської Університетської Олімпіади вступників, участь у якій надасть змогу майбутнім вступникам отримати до 20 додаткових балів до одно з предметів ЗНО!!!

Всі, хто не зміг опинитися сьогодні на цьому важливому заході, запрошуємо Вас відвідати День відкритих дверей у наступні місяці. Анонси будуть публікуватися на нашому офіційному сайті та в акаунтах соціальних мереж завчасно. Пильно стежте за інформаційним полем.

Всім гарного настою та вдачі!