Гарний початок нового року!

Сьогодні, 31 січня в Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка відбулося перше в новому році засідання вченої ради. За традицією ректор закладу вищої освіти, Олександр Нанка вручив нагороди та подяки співробітникам ХНТУСГ. 

       

      

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 30 липня 2013 року №1047 «Про затвердження Положення про відомчі заохочувальні відзнаки Міністерства освіти і науки України», зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 19 серпня 2013 року за №1427/23959 та з метою відзначення педагогічних та науково-педагогічних працівників за багаторічну сумлінну працю, вагомий особистий внесок у підготовку кваліфікованих спеціалістів та плідну педагогічну діяльність були нагороджені подяками співробітники ХНТУСГ: провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків Юрій  Вітковський та керівник відділу по роботі з іноземними громадянами та особами без громадянства Аркадій Микитась.

Також ректор вручив диплом кандидата технічних наук очільнику навчально-виховної роботи, викладачу факультету технологічних систем і логістики Наталії Бережній.

 Потім члени вченої ради обговорили підсумки та подальші плани навчальної роботи університету.