Від Харкова по Карпати - Україна рідна мати!

12 січня відбувся ІІІ Всеукраїнський фестиваль «ВЕРТЕП-ФЕСТ 2019» – масштабна святкова феєрія, що знов захопила першу столицю нашої країни. Участь у заході взяли харків’яни та гості міста. У дивовижному заході від Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка взяли: ректор Олександр Нанка, співробітник відділу виховної роботи навчального закладу Ольга Скрипка та студенти-активісти, що є представниками студентського парламенту та студентських рад ННІ.

     

Учасники ходи пройшли під гаслами: «Від Харкова по Карпати - Україна рідна мати!», «Схід і Захід разом. Різдво єднає нас!», «Від Заходу до Сходу ми - діти одного народу». У святковій колоні були люди різного віку, одягнені в яскраві костюми, чимало - у масках тотемних тварин: від кози до оленя. Лунали традиційні народні співи та грав військовий оркестр.

У відкритті фестивалю та параді вертепів взяла участь голова Харківської ОДА Юлія Світлична.

      

- Фестиваль вертепів є дуже символічним для України. Вітаю всіх на гостинній Слобожанщині. Тисяча колядників з 22 регіонів України зібралися сьогодні на головній площі Європи. Різнобарв’я українських традицій можна побачити тут, на Сході. Харків єднає всіх. Разом ми можемо і святкувати, і працювати, і боронити наші кордони. В єдності наша сила», - підкреслила Світлична, звертаючись до людей на площі Свободи.

Також Юлія Світлична нагадала, що Вертеп-фест відбувається на Харківщині вже вдруге. Ми сподіваємося, що це свято буде тільки набирати обертів кожного року, бо воно вже стало доброю теплою традицією!