Найщиріші вітання магістрам 6 курсу!

З 18 грудня по 20 грудня у стінах Харківського  національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка на кафедрі «Підприємництва, торгівлі та біржової діяльності» ННІ ТС відбувався захист магістерських  робіт.

Високоповажна комісія уважно вислухала тих, хто мав честь представити свої дослідницькі роботи, та оголосила результати. Усі магістри гідно захистилися, за що і отримали високі бали.

      

Від імені всіх викладачів кафедри «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» дозвольте привітати вас із завершенням нелегкого, проте, сподіваємося, захопливого шляху в університеті! Ви вже знаєте, що якщо запастися терпінням і проявити старання, то посіяне насіння знання неодмінно дасть добрі сходи. Адже навчання – корінь гіркий, але плід його завжди солодкий.

Словами Вільяма Дадлі Уорда хочемо побажати вам, наші любі випускники, три важливі речі: “Вчіться, поки інші сплять, працюйте, поки інші відпочивають, будьте готові, поки інші розслабляються і мрійте, поки інші плачуться.”