Ділитися гарним настроєм та святковими нотками з іншими – це і є щастя!

20 грудня, до Дня Святого Миколая, а також новорічних свят, співробітники та студенти Харківського національного технічного університету сільського господарства імені Петра Василенка організували святкові привітання для вихованців Кочетоцької загальноосвітньої санаторної школи-інтернату.

Доброю традицією нашого університету став візит до цього закладу. Кожного року до сяючих зимових вогників казки додаються усмішки малечі, які дарує їм ХНТУСГ.

      

Впродовж тривалого часу, Кочетоцька загальноосвітня санаторна школа-інтернат є підшефним освітнім закладом університету. Дружба, взаємодопомога та взаєморозуміння здавна об’єднують наші навчальні заклади, гостинно зустрічаючи один одного щоразу в своїх стінах.

Цьогорічний візит відзначився незабутніми виступами творчих студентів університету, для яких уже традиційним стала зустріч Дня Святого Миколая саме у Кочетоцькій школі-інтернаті. Погодьтесь, ділитися гарним настроєм та святковими нотками з іншими – це і є щастя!

      

Звісно ж, не обійшлося і без подарунків – студентським парламентом була організована благодійна акція, яка допомогла зібрати кошти для придбання сучасного конструктору з робототехніки, який представники ХНТУСГ вручили Кочетоцькому інтернату для подальшого технічного розвитку. А ще профспілковий комітет порадував усім дітлахам цукерки до свят.

Вихованці та дирекція школи-інтернату отримали безліч позитивних емоцій і новорічний настрій.