Події

УВАГА!

Увага! Важлива інформація, стосовно подій, які відбудуться найближчим часом у ХНТУСГ!

  

детальніше
Події

АгроВесна/AgroSpring 2019

З 19 по 21 лютого у міжнародному виставковому центрі (м. Київ) відбувалась виставкова подія «АгроВесна/AgroSpring 2019», що охопила три виставки: Зернові технології/Grain Tech Expo, Agro Animal Show/Агро Енімал Шоу, Фрукти, Овочі, Логістика/Fruit Vegatables Logistics.

детальніше
Події

Робота експертної комісії з акредитації підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит»

20 лютого розпочала роботу експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напряму підготовки 6.030509 «Облік і аудит» у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка. До складу комісій для проведення акредитаційної експертизи увійшли:

детальніше
Події

Так звучить ДУША України!

20 лютого, ми шануємо пам'ять Героїв Небесної сотні – патріотів України, загиблих на Майдані в Києві. Саме в ці дні, п'ять років тому, під час Революції Гідності, протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. 20 лютого 2014 загинуло найбільше активістів Майдану.

детальніше
Події

Початок роботи експертної комісії МОН України з акредитації напрямку підготовки 6.050503 «Машинобудування»

20 лютого розпочала роботу експертна комісія з метою проведення чергової акредитаційної експертизи підготовки бакалаврів з напрямку підготовки 6.050503 «Машинобудування» у Харківському національному технічному університеті сільського господарства імені Петра Василенка.

Голова експертної комісії – Кравець .С.В.

Член експертної комісії – Петренко Д.І.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS