Події

Увага! Конкурс кураторів!

 21 листопада 2019 р. о 14 годині в ХНТУСГ відбудеться конкурс  "Кращий куратор студентської групи". Конкурс проводиться з метою вдосконалення та активізації кураторської діяльності в загальній системі виховної роботи, об’єднання колективів студентських груп та  національно-патріотичного виховання студентів  і т.п.

детальніше
Події

ТРИВАЄ ПРОФОРІЄНТАЦІЙНА РОБОТА  

13 листопада співробітники кафедри сільськогосподарських машин проф. Пастухов В.І. та доц. Козій О.Б. спільно із співробітниками Приймальної комісії університету доцентами Скофенком С.М., Калібердою Л.М.

детальніше
Події

Серійне виробництво не забариться

Науковці Харківського національного технічного університету сільського господарства ім. Петра Василенка закінчили тягові випробування оновленого гусеничного трактора ХТЗ-181.20-07, розробленого конструкторами Харківського тракторного заводу... Про це розповідає газета "Урядовий кур'єр".

детальніше
Події

ЗАПРОШУЄМО В ХНТУСГ НА ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ

До уваги майбутніх випускників, їхніх батьків та освітян!

детальніше
Події

ОГОЛОШЕННЯ

«Кар’єрний студентський фестиваль «Імпульс» та «Ярмарок вакансій». У рамках всеукраїнського турне роботодавців 20 листопада 2019 року на вул. Алчевських, 44 з 11:00 по 16:00 заплановано проведення загальноміської зустрічі роботодавців «Кар’єрний студентський фестиваль «Імпульс» та «Ярмарок вакансій» для молоді Харкова та області, що бажають працевлаштуватися в Україні.

детальніше
Підписатися на Харківський національний технічний університет сільського господарства ім. Петра Василенка RSS