Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

Психологічна служба

Фінал ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір»

Опубліковано: 30.04.2015 ; Переглядів: 1273
 
27 квітня 2015 р. в Харківському національному університеті міського господарства ім. О.М. Бекетова відбувся фінал ІХ Регіонального конкурсу молодих вчених «Гендерна політика очима української молоді: слобожанський вимір».

Поради психолога: Шляхи подолання стресу під час складання іспитів

Опубліковано: 10.11.2014 ; Переглядів: 3117
 ПОДОЛАННЯ СТРЕСУ ПІД ЧАС СЕСІЇ.
ПОРАДИ ПСИХОЛОГА
 
В наш час стрес – це звичне явище, всі ми його часом відчуваємо. Стрес є реакцією на особливості взаємодії між особистістю і навколишнім світом. Він супроводжується емоційними переживаннями, фізичною або психічною перенапругою. Стрес безпечний, якщо він знаходить певний вихід, компенсується розслабленням, виступає як фактор, що активізує життєдіяльність людини.

Поради психолога: Як розвивати півкулі мозку?

Опубліковано: 10.11.2014 ; Переглядів: 2021

 Як розвивати півкулі мозку?

Ось всі звикли до того, що потрібно розвивати пам'ять, увагу, інтелект, удосконалювати тіло своє. Але чомусь при цьому мало хто звертає увагу на сам мозок, від якого розвиток усього цього в більшості випадків і залежить. Навіть тіло розвиватися і вдосконалюватися не буде, якщо перед цим мозок добре не налаштується і не обміркує, як підступитися до роботи над тілом.
 
Всім добре відомо, що мозок складається з двох частин: лівої і правої. Займаються вони різними справами. І при цьому у когось функціонує краще ліва частина, у когось - права, а у найщасливіших обидві. Виграють, природно, останні, що використовують своє багатство максимально.

Співробітники психологічної служби університету проводять зі студентами 5 - 6 курсів ряд тренінгових програм

Опубліковано: 20.10.2014 ; Переглядів: 1209

 

Співробітники психологічної служби університету проводять зі студентами 5 - 6 курсів ряд тренінгових програм, серед яких: “Мистецтво бути лідером”, “Принципи та прийоми ефективного спілкування”, “Розуміння та практика взаємодії в малих групах”, “Як не провалити співбесіду під час працевлаштування”, “На шляху до самореалізації”.
Тренінги мають на меті допомогти студента набути навичок ефективного спілкування, взаємодії в малих групах та розуміння групової динаміки, умінь поводитись впевнено та невимушено під час співбесід, кращого розуміння себе та власних можливостей на шляху до самореалізації.

С 15 жовтня 2014 року стартувала щорічна програма дослідження адаптації студентів перших та третіх курсів до навчально-виховного процесу ХНТУСГ ім. Петра Василенка

Опубліковано: 20.10.2014 ; Переглядів: 1955

   

 

 

 

       С 15 жовтня 2014 року стартувала щорічна програма дослідження адаптації студентів перших та третіх курсів до навчально-виховного процесу ХНТУСГ ім. Петра Василенка.

День батька в Україні

Опубліковано: 20.09.2014 ; Переглядів: 2689

 

Чи можливо дати чіткі визначення і характеристики ролі батька для сім’ї, рідних і близьких, для держави і суспільства в цілому? Важко сказати. Швидше за все у кожному конкретному випадку вони будуть зовсім різні, проте всі ці можливі формулювання буде об’єднувати одна абсолютно чітка риса - любов і відповідальність. Всенародний День Батька в незалежній Україні ще порівняно молоде свято, що отримало путівку в життя 18-го вересня 2009-го року, але в цьому є щось, що не можна передати словами.
 
RSS-матеріал
Яндекс.Метрика