Освітні послуги ХНТУСГ сертифіковано на відповідність вимогам Міжнародного стандарту системи управління якістю ISO 9001:2008

НДТІ

Розробка, проектування та виготовлення нестандартного обладнання.

Опубліковано: 22.03.2016 ; Переглядів: 1323
ФОТО
 
Науково-дослідний технологічний інститут ХНТУСГ займається проектуванням та виготовленням нестандартного обладнання для: наукових досліджень, удосконалення виробничих ділянок, а також засобів та інструментарію які використовуються в сільському господарстві. Технічну документацію на експлуатацію та обслуговування передається замовнику разом з виготовленою продукцією. На все обладнання надається гарантійний термін обслуговування.
Ключові слова:

Устройство для определения механической прочности пеллет

Опубліковано: 5.01.2016 ; Переглядів: 854
ФОТО
 
Устройство для определения механической прочности пеллет в соответствии с требованиями EN 15210-1:2009, а также ДСТУ EN 15234-1:2013 “Тверде біопаливо. Забезпечення якості. Частина 1. Загальні вимоги”, ГОСТ Р 55110 “Биотопливо твердое. Определение механической прочности пеллет и брикетов. Часть 1. Пеллеты”, СТБ EN 15210-1 в части требований к тестерам и приборам для испытаний пеллет.
Ключові слова:

Активный циклон

Опубліковано: 5.01.2016 ; Переглядів: 1218
ФОТО
 
Активный циклон предназначен для улавливания сверхтонкой пыли, отделения ее от воздуха и скапливания пыли в нижней части циклона.
Ключові слова:

Тестораскаточная электрическая стационарная машина ТЭСМ-1

Опубліковано: 24.04.2014 ; Переглядів: 1760

   

Тестораскатка ТЭСМ-1 предназначена для раскатки крутого теста для чебуреков, пельменей, пиццы, лапши, коржей тортов, а также для приготовления лазаньи и итальянской пасты.
Ключові слова:

Чотирьохкулькова машина тертя “ОСА” - пристрій для визначення якості мастильних матеріалів

Опубліковано: 25.02.2009 ; Переглядів: 2795

Призначення: визначення якості моторних масел, трансмісійних масел, пластичних змащень.Застосування чотирьохкулькової машини тертя дасть можливість купувати та застосовувати тільки якісні мастильні матеріали, що призведе до збільшення ресурсу техніки, зниження витрат на обслуговування та ремонт, економії палива. За допомогою чотирьохкулькової машини тертя можна визначати строки заміни масел.

Призначення: визначення якості моторних масел, трансмісійних масел, пластичних змащень.

За допомогою чотирьохкулькової машини тертя визначається наявність у мастильних матеріалах протизношувальних і протизадирних присадок. Чотирьохкулькова машина тертя була винайдена 100 років тому фахівцями фірми Shell – провідного виробника мастильних матеріалів. І на сьогоднішній день це єдиний надійний і швидкий засіб визначення протизношувальних і протизадирних властивостей будь-яких мастильних матеріалів, що широко застосовується в Німеччині (DIN 51350) і США (ASTM D 2783).

Ключові слова:

Фасувальна машина (напівавтоматичний дозатор)

Опубліковано: 25.02.2009 ; Переглядів: 4223

У базовому варіанті машину маса заповненого мішка може регулюватися у діапазоні 20-50кг. Продуктивність машини – до 4куб.м/год. Споживана потужність – не більше 2,5 кВт. Похибка маси – не більше 1,5%. Можливим є виготовлення модификацій машини для інших значень маси заповненого мішка (наприклад, 10-25 кг).

Призначення:розфасовка піску, цементу, будівельних сумішей, каоліну, крохмалю та інших сипучих матеріалів у паперові та поліпропіленові клапанні мішки відповідно до ГОСТ 2226–88, ГОСТ 17811–78.

Подача сипкого матеріалу розпочинається при натисканні на кнопку "Пуск"; після заповнення мішка електродвигун привода шнека вимикається автоматично. На передній панелі машини розташовані індикатори, що відображують хід заповнення клапанного мішка, та аварійна кнопка "Стоп".

Ключові слова:

Установка для очищення дизельного палива від води та механічних домішок

Опубліковано: 25.02.2009 ; Переглядів: 2702

Конструкція складається із двох частин – грубого та тонкого очищення, кожна з яких є сепаратором, тобто відділювачем вологи. Новизною конструкції є високоефективні фторопластові фільтроелементи циліндричного типу. Досвід їхнього застосування на дизельних паливах і маслах показав високу ефективність. Елементи не розбухають від вологи, не кородують, мають високу брудомісткість, можуть працювати при високих температурах робочих рідин.

      Установка розроблена на замовлення Міністерства агропромислового комплексу України в НДТІІ ХНТУСГ, пройшла весь цикл відомчих випробувань, за результатами випробувань отримані технічні умови на виробництво та експлуатацію.

 

Ключові слова:
RSS-матеріал
Яндекс.Метрика